نتایج جستجو برای عبارت :

جمع آوری امضا برای ورود بانوان به ورزشگاه‌ها

نکاتی در باب منع ورود بانوان به ورزشگاه

سلام1- قبل انقلاب تمایلی از سوی بانوان برای حضور در ورزشگاه ها به آن صورت نبود!2- مقایسه یک جمع چند ده هزار نفری و در آزادی صدهزار نفری با یک جمع چند نفری که لحن صحبت خود را به سرعت متناسب با حضور بانوان می کند بسیار ساده انگارانه است.اساسا در کنترل شده ترین کشورها هم این جمع های چند ده هزار نفری در بسیاری مواقع از کنترل خارج می شوند، شاید دلیل عدم ساخت ورزشگاه هایی با گنجایش شبیه ورزشگاه آزادی در این کش
دارم بلند بلند غُر می زنم و هی به خدا گلایه می کنم...
-می گوید: چک دو امضا دیده ای؟
من: نه
-حتما شنیده ای؟
آره
-مدل این چک ها اینجوریه که تا امضای دو نفری که صاحب امضا هستند نباشه، نقد نمی شه. حتی اگه معتبرترین آدم های شهر یا دنیا بیان به جای امضا کننده دوم امضا کنند، باز هم فایده نداره؛ چون بانک فقط صاحب امضا رو قبول داره.
اتفاقات زندگی هم مثل چک دو امضاست. یه امضا خواستن آدماست و امضای دوم خواستن خداست...
-یاد بگیر تا خدا نخواد هیچ چیز امکان نداره حت
◀ماجرای دختر آبی از آن قرار هست که گویا او را به ورزشگاه آزادی برای دیدن بازی فوتبال استقلال راه نداده اند.اما این یک دروغ محض هست و این دختر که از بیماری روانی و افسردگی شدید رنج میبرد مرتکب خود سوزی شده هست.اما به علت جراحات بیش از حد جان خود را ار دست می دهد.دلیل بازاداشت وی، فحاشی به مامورین نیروی انتظامی بود که شش ماه جبس برایش بریده اند.با این حال بعضی ها چون سلبیرتی ها و رسانه های فارسی زبان بیگانه تا توانستند به روی این قضیه مانور داد
تیم فوتبال بانوان ایران در مسابقات انتخابی المپیک خورده به تیم فلسطین . فلسطین ورزشگاه اورشلیم و انتخاب کرده و ایران گفته نمیام .
فلسطین داره میره اورشلیم بازی کنه!! ما نمیریم!!
من حتی اگه مستم باشم و این و بهم بگن میگم واسه خنده گفتن . 
همین دیگه، ایران هرروز زیباتر میشه . 
‏طرح عمر مومنی، کارتونیست اردنی سایت گل برای ‎#دختر_آبی ؛ دختری که در اعتراض ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه، خودسوزی کرد، حالاجهانی شده. فیفا در ماه‌های گذشته حساسیت زیادی روی موضوع ورود زنان ایرانی به ورزشگاه‌ها داشته و احتمالا واکنش مهم و استراتژیکی هم به این مرگ تلخ دارد.
[عکس 731×1280]
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
ما امضاء‌کنندگان این بیانیه، اعلام می‌کنیم:
در حالیکه حق برابری جنسیتی در اسناد بین‌المللی بسیاری، از جمله میثاق بین‌المللی حقوق مدنی و سیاسی، محترم شمرده شده؛ در حالی که ماده‌ی ۲۲ منشور اجرایی فیفا تبعیض جنسیتی را ممنوع اعلام کرده؛ با این وجود زنان ایرانی بیش از ۴۰ سال است  که از ورود به استادیوم‌های ورزشی محروم مانده‌اند؛
 در حالیکه در واکنش به فشارهای اخیر فیفا، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، محرومیت ورود زنان به استادیوم
◀آیا ورزشگاه رفتن زنان جز موارد مهم و حیاتی کشور هست که بخواهیم در موردش حرفی بزنیم،
◀ورزشگاه رفتن چندان چیز خاص و مهمی هم نیست که بخواهیم برایش ارزش قائل شویم.شایان ذکر هست که کدام یک از زنان و دختران این مملکت حاضر هست از فوتبال زنان خود حمایت و تشویق کنند.چرا همیشه ورزش فوتبال بانوان همیشه کمترین تماشاچی را دارد.ورزشگاهی که معمولا محیطی مردانه بر آن حاکم هست و هر گونه حرفی در آن رد و بدل می شود،چه دلیلی دارد که زنان در آن حضور داشته باشند
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
بسم اللهچیزهایی که در ادامه می آید، دغدغه من نیست. بی شک مهمترین مشکل هم نیست. ولی مساله است!هزاران هزار بار خوانده ایم که “چرا زن در جامعه حضور نداشته باشد؟ ““اتفاقا خیلی هم خوب است که بانوان حضور موثر و فعال در جامعه داشته باشند و ...”حضور بانوان را پذیرفتیم ولی لوازمش را نمی پذیریم!این است که یک خبر ، که اصلا در دیگر نقاط این کره خاکی خبر محسوب نمی شود، بولد می شود و تمرکزها را جلب می کند ‌.زن اگر بخواهد در جامعه حضور داشته باشد، می تواند ف
می‌گویند ورزشگاه ممنوع! گویا ما هم ممنوع کردن را از حکومت آموخته‌ایم. می‌شود ورزشگاه رفت اما پشت درب ورزشگاه ایستاد درست همان جایی که سحرها ایستادند و سوختند، بی آن که روغن ریخته و نرفتن‌ها را نذر امام‌زاده‌ی‌ آزادی کنیم. گیرم محاطش را خالی کردیم،‌ هیچ ظالمی از محیط خالی ورزشگاه نمی‌ترسد. منی که تا امروز ورزشگاه نرفته‌ام چگونه رویم می‌شود فردا در جنبش ورزشگاه ممنوع‌ها ممنون خودم باشم و بگویم من هم مسافر نرفتن؟ با هر دستگاه مختصات و
به بهانه این خبر ( خود سوزی دختری جوان مقابل دادگاه انقلاب - ورزشگاه )
یک : کذب یا حقیقت خبر را اطلاعی ندارم اما اصل حرف ام چیز دیگری است.
 دو : روز هایی که تو شعبه اقای ک بودم ، دختری  امده بود به جرم پوشیدن لباس پسرانه برای ورود به ورزشگاه ، این امر جرم انگاری مستقل نشده است ولی به جرم بی حجابی محکوم به پرداخت  یک میلیون جزای نقدی شد . من دختری را دیدم که عاشق فوتبال بود با سابقه ورود به ورزشگاه ازادی ، که برایش قرار صادر شد . 
وقتی فهمید یک میلیو
 من کلاه گیس و آبروی آدم کچل را با هم می برم!
    (امضا: باد پاییز)
   برای اینکه زیر پایم را خالی نکنند، روی دستهایم راه می روم!
    (امضا: ژیمناستیک کار)
    ما به جمله همیشه حق با «مشتری» است اعتراض داریم!
    (امضا: جمعی از سیارات منظومه شمسی)
در رمانتیک بودن ما همین بس که هم شمع داریم و هم پروانه!
(امضا: جمعی از اتومبیل ها)
انواع گاز اشک آور برای سرکوب تظاهرات میوه ها موجود است!
(امضا: پیاز)
دوستت دارم ای
عامۊ جاندۊتته برأر که پئر ٚ مال ٚ سر دعوا دأشتن ؤ هرته خؤره محق دؤنسن، سیفا تصمیم گیرن عامۊ جان ٚ ور بؤشۊن. عامۊ جان هرته ره یته امضا بزأ ؤ حقء هدأ اۊنء. دادگا مئن برأران واخۊوآبؤن عامۊ جان هر دۊتته ره امضا بزئه. هرته که بۊمأن عامۊ ور گله بؤگۊدن، عامۊ جان اۊنء بؤگۊت تی شی امضا اصله. قاضی عامۊء بخأس. عامۊ جان که هر دۊتته برأر ٚ ره اصل ٚ امضا بزأ بؤ، قاضیء بؤگۊت ای برأر حق دأره، اۊ یته برأر أنی بی‌حق نیه!

عامۊ جاندۊتته برأر که پئر ٚ مال ٚ سر دعوا دأشتن ؤ هرته خؤره محق دؤنسن، سیفا تصمیم گیرن عامۊ جان ٚ ور بؤشۊن. عامۊ جان هرته ره یته امضا بزأ ؤ حقء هدأ اۊنء. دادگا مئن برأران واخۊوآبؤن عامۊ جان هر دۊتته ره امضا بزئه. هرته که بۊمأن عامۊ ور گله بؤگۊدن، عامۊ جان اۊنء بؤگۊت امضا تی شی اصله. قاضی عامۊء بخأس. عامۊ جان که هر دۊتته برأر ٚ ره اصل ٚ امضا بزأ بؤ، قاضیء بؤگۊت ای برأر حق دأره، اۊ یته برأر أنی بی‌حق نیه!

عامۊ جؤندۊتته برأر که پئر ٚ مال ٚ سر دعوا دأشتن ؤ هرته خؤره محق دؤنسن، سیفا تصمیم گیرن عامۊ جؤن ٚ ور بؤشۊن. عامۊ جؤن هرته ره یته امضا بزأ ؤ حقء هدأ اۊنء. دادگا مئن برأران واخۊوآبؤن عامۊ جؤن هر دۊتته ره امضا بزئه. هرته که بۊمأن عامۊ ور گله بؤگۊدن، عامۊ جؤن اۊنء بؤگۊت تی شی امضا اصله. قاضی عامۊء بخأس. عامۊ جؤن که هر دۊتته برأر ٚ ره اصل ٚ امضا بزأ بؤ، قاضیء بؤگۊت ای برأر حق دأره، اۊ یته برأر أنی بی‌حق نیه!

بؤگۊته‌کس: سۊدل
اخبار امروز حاکی از انست که تعداد حضور در ترکیب ثابت استقلال بین یازده بازیکن امروز
غفوری و حسینی برای نهمین هفته متوالی حضور در ترکیب اصلی را تجربه میکنند.
اخبار جدید استقلال و حواشی پیش از دیدار تراکتور- استقلال
با اینکه بیش از ۶ ساعت به آغاز این بازی مهم زمان باقی مانده است ولی هواداران تراکتور به سمت ورزشگاه حرکت کرده اند و هم اکنون نزدیک ۵۰۰ نفر در مقابل ورزشگاه حضور دارند.
یکی از نکات جالب توجه مقابل ورزشگاه یادگار امام تبریز حضور و هم
گاهی به سنگینی بار نوشته های روی در یخچال فکر میکنم و آن امضای زیر دوستت دارم،  که میخواهی بگویی این دوستت دارم مختص من است با امضای من... که اگر این امضا را نداشت باورش نکن، جعلی ست، دروغ است.خوشحالم که نامه هایت تاریخ ندارند!...
دوستت دارم
امضا
بدون تاریخ

پس دوستانی که پول از حسابشون کسر شده ولی بلیت صادر نشده ، میتوانند در ورزشگاه حضور پیدا کنند.
با توجه به تکمیل ظرفیت بلیت‌های طبقه اول، می‌تونید از طریق سایت بلیت‌های طبقه دوم رو خریداری کنید
پنجشنبه ، ۱۷ بهمن ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
برنامه تمرینی بدنسازی بانوان ۱۰ هفته ای
 برنامه تمرینی بدنسازی بانوان دارای موارد خاصی است که باید مقداری با برنامه تمرینی آقایان متفاوت باشد. این برنامه تمرینی بانوان ۱۰ هفته ای می باشد.
برنامه تمرینی بدنسازی بانوان شامل یک سری حرکات بدنسازی است که می توانید با انجام آن ها علاوه بر کاهش وزن، عضله سازی را نیز انجام دهید تا بدنی بدون نقص داشته باشید.
در باشگاه بدنسازی بانوان معمولا از وزنه های سبک تر استفاده می کنند، از این رو حرکات را سریع
سردار " حسین رحیمی" در جمع خبرنگاران بیان داشت: در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به سرویس مدارس انجام شده چرا که سرویس مدارس ارتباط زیادی با امنیت فرزندان و دانش آموزان ما دارد لذا باید ایمنی آن‌ها جدی گرفته شود.
وی با تاکید بر نقش پررنگ مدیران مدارس در حوزه سرویس مدارس، گفت: مدیران مدارس باید در چند مورد از جمله صلاحیت رانندگان سرویس اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
سردار رحیمی با اشاره به اینکه خودروی سرویس مدارس با توجه به مبالغ کلانی که پرداخت
یک سکانس خیالی از اتفاقات روز قبل از مراسم رونمایی اولین کتاب یک نویسنده(خودم)در ده سال آینده...مثلا پاییز سال ۱۴۰۸
به نام اوی من و تو
 رویای جشن امضا...
موبایلم را برداشتم و شماره اش را گرفتم. با دومین بوق گوشی را برداشت.از خودم که اگر آب بخورم به او خبر میدم در عجبم چطور  طاقت آوردم و تا امروز یعنی تا روز قبل از برگزاری مراسم جشن امضا این خبر را ازش مخفی کردم؟ راستش چون او یک کمی ازخودم دیوانه تره و اینجور وقتها از استرس و هیجان روی پاهاش بند ن
مکمل گیاهی جوپارصورتی که با نام جوپار بانوان نیز معروف است دارای خواص ویژه ایست که باعث تنظیم هورمونی بانوان میشود و همچنین با تقویت سیستم ایمنی جسم باعث تقویت قوای جنسی بانوان میشود و این اتفاق کاملا طبیعی صورت میگیرد ...
ادامه مطلب
دیروز بعد از سالها نشستم فوتبال نگاه کردن
فقط به این انگیزه که شادی بانوان را ببینم.
هر چند که تلویزیون ایران چیزی نشان نداد و بعد از فضای مجازی حضور بانوان در ورزشگاه را دیدم، اما خوشحالم که بانوان کشور به یکی از بدیهی ترین حقوق مسلم خود دست یافتند...
  رئیس فدراسیون فوتبال قهرمانی شهرداری بم در لیگ برتر بانوان را تبریک گفت.

بخش ورزش بانوان مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، در مراسم جشن قهرمانى تیم فوتبال بانوان شهردارى بم در ورزشگاه فجر این شهر، پیام تبریک رییس فدراسیون فوتبال قرائت شد.

مراسم جشن قهرمانی تیم فوتبال شهرداری بم در لیگ برتر بانوان کشور همراه با استقبال پرشور مردم بم و با حضور دکتر قرایی ریاست هیئت فوتبال ا
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
دختر آبی:
دختری که  مشکل عصبی داشته و در اثر عصبانیت و اشتباه، خودسوزی کرده است؛ او نه محکومیتی داشته و نه اصلا ورود به ورزشگاه جرم تلقی می شود و نه در مورد آخر ورود به ورزشگاه داشته است  ؛ اما حالا مریم رجوی که با رفقای تروریستش ۱۷۰۰۰ ایرانی را به شهادت رسانده اند و حقوق ابتدایی یک انسان را حتی برای رفقای تروریست خودش قائل نیست ، فکر حقوق یک ایرانی افتاده است. البته از این تروریست های وحشی نوکر آمریکا انتظاری نیست ؛ تعجب از بعضی سیاسیون عجول
نایب رئیس فدراسیون فوتبال بانوان از عدم بودجه جایزه رقابت های تیم های فوتسال بانوان آسیا علی رغم اینکه 2 سال می گذرد و خواستار این بازی شد ، انتقاد کرد.
به گزارش نت سنتر ، تیم فوتسال بانوان ایران در تاریخ 12 مه 1997 برای دومین بار پیاپی قهرمان آسیا شد. پس از این اجرا ، تصمیم گرفته شد که فوتبال به اعضا بپردازد ملی با 22 میلیون تومان ، اما صرف نظر از این که دو سال از قهرمانی می گذرد ، هنوز این جایزه پرداخت نشده است و اعضای تیم ملی بار
حقوق برابر می خواهید؟ اول باید پرسید کدام حقوق و کدام برابری؟ حقوقی که به تو اجازه ی ورود به ورزشگاه برای تماشای فوتبال مردان و اجازه انتخاب نوع پوشش و ... نمی دهد به ما هم اجازه ورود به ورزشگاه برای تماشای فوتبال زنان نمی دهد، مجبوریم تمامِ خرج زندگیِ مثلا مشترک را به دوش بکشیم، اختیاری در رفتن به سربازی نداریم و موارد بسیار دیگر که ... بگذریم. اگر تمام مسائل مربوط به حقوق زنان در دنیا حل شده است، مسائل مربوط به حقوق مردان هم همین طور است. احقا
دوچرخه سواری عمومی و حرفه ای بانوان نیازمند به آموزش های تخصصی است .
طی جلسه ای
معرفی سرکار خانم مژده شافعی کارگر بعنوان مربی بدنساز و تغذیه بانوان هیات دوچرخه سواری شهرستان کاشمر با حضور سرکار خانم مهندس رزمی نائب رئیس هیات دوچرخه سواری بانوان و جناب آقای روح الله اسماعیلی دوچرخه سوار ومعاون اجرایی هیات انجام شد.

دوچرخه_سواری #بانوان #دوچرخه_سواری_بانوان #هیات_ورزشی #منظم #شهرترشیز #کاشمر #خراسان #ایران #ترشیز
لیورپول شنبه شب در ورزشگاه واندا متروپولیتانوی مادرید با فتح جام لیگ قهرمانان اروپا تعداد جامهای قهرمانی مهم خود را به عدد 42 رساند و از این نظر به رکورد رقیب بزرگش در انگلیس، منچستریونایتد رسید. لیورپول و منچستریونایتد حالا از حیث تعداد جامهای مهم، پرافتخارترین تیمهای فوتبال انگلیس هستند.

چگونه از جعل امضا چک جلوگیری نماییم؟
به طور معمول فردی که امضای صاحب چک را شبیه سازی می کند و یا به عبارتی دیگر جعل امضا چک می کند، اکثرا فردی از آشنایان صاحب چک می باشد.

جعل امضا چک از جمله اعمال مجرمانه به حساب می آید که به ساده ترین شکل ممکن رخ می دهد که از همین رو در این مطلب ما قصد داریم تا با ارائه ی راهکارهایی از جعل امضا چک جلوگیری به عمل آوریم. جعل کردن امضای چک به طور معمول به دو شکل صورت می گیرد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد:
عملیات نصب سیستم صوتی بوستان بانوان به انجام رسید .
عملیات نصب سیستم صوتی بوستان بانوان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیون ریال به انجام رسید.
به گفنه مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما منظر وفضای سبز شهرداری زرند این طرح در راستای درخواست شهروندان و بانوان  و استفاده انها از سیستم های صوتی برای ورزش صبحگاهی خریداری و نصب شده است .
وی گفت:به زودی عملیات نصب سرویس های بهداشتی و سایر امکانات مورد نیاز این مجموعه نیز انجام خواهد شد .
انتهای پیام /
بینی مناسب برای جراحی بینی در بانوان
بینی های فانتزی با توجه به ساختار صورت بانوان برای چهره آن ها مناسب است .اغلب خانم ها خواستار بینی عروسکی یا فانتزی هستند و کم تر به مدل بینی طبیعی علاقه نشان می دهند.باید به این نکته توجه کرد که بینی بیش از اندازه کوچک یا قوس زیاد روی بینی چهره را غیر طبیعی جلوه می دهد و موجب زیبایی صورت نمی شود.
ادامه مطلب
بانوان محجبه برای داشتن حجاب 20 دلیل محکم را عنوان کرده‌اند: 1-اسلام می‌خواهد شخصیت زن را حفظ کند و از او انسانی جدی و کارآمد بسازد. 2- امام صادق (ع): برای زن مسلمان جایز نیست روسری و پیراهنی که تنش را نمی‎پوشاند به تن کند.[1] 3- ارزش زن بالاتر از آن است که وجودش را […]
نوشته 20 دلیل محکم بانوان محجبه برای رعایت حجاب اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
خرید اینترنتی ژل محرک بانوانs
خرید ژل محرک بانوان خرید اینترنتی ژل محرک بانوان خرید پستی ژل محرک بانوان فروش ژل محرک بانوان ژل محرک بانوان قطره خوراکی تحریک کننده بانوان اسپانیش گلد فلای قطره افزایش شهوت بانوان اصل فروش قطره افزایش شهوت بانوان خرید پستی قطره افزایش شهوت بانوان سفارش قطره افزایش شهوت بانوان قطره افزایش شهوت بانوان خرید اینترنتی قطره افزایش شهوت بانوان فروش قطره محرک جنسی

عزیزان، بانوان ایرانی، مادران ایرانی❤️

جا داره در کنار تشکر از کادر پزشکی و پرستاران عزیز،
 تشکر ویژه ای از بانوان جان برکف داخل خانه بکنیم 
که درحالیکه عیدنوروز رو دوست دارن استراحت کنن و خوش بگذرونن، 
دربست درخدمت آ شپزخانه و سرویس دهی و خدمات، از قبیل شستشوی لباسها و نظافت و ضدعفونی کردن همه جا از میوه و خرید بگیر تا ضدعفونی لوازم منزل و کف و روی تموم سطوح هستن 
و علاوه بر این باید دیوانگیها و خل بازیهای کل أعضاء خانه را تحمل و مدیریت
انتقال دوباره دیدار سایپا - استقلال به ورزشگاه شهدای شهر قدس!
باشگاه سایپا که صبح از برگزاری دیدار با استقلال در ورزشگاه آزادی خبر داده بود بعداظهر امروز اعلام کرد که این بازی در همان ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار می‌شود!

به گزارش خبرگزاری ورزش 3 و به نقل از سایت باشگاه سایپا، با پیگیری‌های مستمر به عمل آمده و تفاهم ایجاد شده بین مسئولان شهر قدس از جمله شهرداری، فرمانداری و یگان ویژه مقرر شد بازی سایپا و استقلال در چارچوب هفته هفتم مس
بین مردم این‌طور جاافتاده است که بانوان ازنظر حجاب داشتن به چند دسته تقسیم کرده‌اند: باحجاب یا همان خانم‌های چادری یا با مانتوهای بلند و کاملاً پوشیده، بدحجاب یا خانم‌های چادری یا مانتویی که آرایش می‌کنند و قسمتی از موی سرشان را هم بیرون می‌گذارند و یا لباسهای پوشیده اما بسیار جلف و سبک می […]
نوشته آیا تقسیم‌بندی بانوان به باحجاب، بی‌حجاب و بدحجاب درست است؟ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
شیاف_ماریانا 
حاوی ۴۰ عدد قرص 
ماریانا از زمان های گذشته و حتی در کتاب ابن سینا هم به عنوان درمان بیماری ها و عفونت های بانوان و تنگی واژن بوده
⚜️ تنگ کننده قوی واژن ⚜️ افزایش لذت جنسی⚜️ رفع خارش و بوی ترشحات واژن⚜️ درمان کیست ، عفونت و باکتری ها⚜️ افزایش میل جنسی بانوان⚜️ تنظیم کننده ترشحات بانوان⚜️ برطرف کننده زخم، فیبروم و..
در گیاهی و مؤثر دارای شماره ثبت  دارای سیب سلامت

قیمت: 99 تومن ♦️ ارسال رایگان و کاملا محرمانه 

مشاوره
انجمن بانوان فرهیخته شهرستان زرند برگزار میکند:
جشن بزرگ روز دختر به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) در ‌زرند
دبیر جمعیت بانوان فرهیخته شهرستان زرند از برگزاری جشن بزرگ روز دختر به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) در زرند خبر داد.
فاطمه میرزایی در تشریح این خبر گفت: برای پاسداشت روز دختر و جشن میلاد حضرت معصومه در صدد برگزاری جشنی با برنامه های متنوعی همچون شعر خوانی، نقالی گروه کاوه و هنر نمایی گروه باران و سخنرانی دکتر مرتضی نخعی هستیم.
وی افزود
امروز تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج به مصاف هم می روند، خب، خیلی مسابقه و رقابت مهمی به نظر نمی رسد، شاید حتی اسم این کشور واقع در جنوب شرقی آسیا هم به گوشتان نخورده باشد، ولی باید عرض کنم چنین کشوری وجود خارجی دارد، و تیم ملی فوتبالش امروز به مصاف تیم ملی ما می رود، در ورزشگاه آزادی و از سری مسابقات مقدماتی انتخابی جام جهانی 2022، که در کنار بحرین و هنگ کنگ در یک گروه قرار گرفته اند. تا اینجای کار یک سری اطلاعات جغرافیایی و فوتبالی از نظر مبارک
  معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش، از حضور بانوان در ورزشگاه‌ خبر داد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس،  جمشید تقی زاده درباره حصور زنان در ورزشگاه،
اعلام کرد: کارهایی در گذشته صورت گرفته ما مشکل قانونی نداریم حتی حکم شده
زیرساخت های لازم را برای ورود زنان و خانواده ها فراهم کنیم که در سالن
های پوشیده مقرر شده است. برای فوتبال هم قرار شد در بازی های ملی این
امکان فراهم
شما ورزش کنید، تخفیفش با ما
آنی هایپری های عزیز، امروز میخواهیم برای اون دسته از خانم هایی که عاشق ورزش هستند باشگاه آدینا رو معرفی کنیم و خبر خوبتر اینکه اگه عضو سایت آنی هایپر باشید برای کلیه خدماتش بهتون 20% تخفیف میده.
از اونجایی که مشکل خیلی از خانم ها نبودن باشگاه ورزشیی هست که بتونه در هر تایمی امکان ارائه خدمات داشته باشه باشگاه آدینا اومده تا این مشکل رو برطرف کنه. باشگاه ورزشی بانوان آدینا یک مجموعه کامل از خدمات ورزشی هست که با ک
  سخنگوی دولت در نشست خبری امروز توضیحاتی را پیرامون حضور بانوان در ورزشگاه‌ها ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی ربیعی امروز در نشست
خبری هفتگی با نمایندگان رسانه‌ها در پاسخ به سوالی پیرامون وضعیت حضور
زنان در ورزشگاه‌ها، افزود: اولا باید بگویم که الزام فیفا برای همه
کشورهای عضو فیفا است و فقط ایران را شامل نمی شود. پروژه‌ های اجتماعی
مسائل خودش را دارد ولی نکته این اس

عطر شکوفه سنجد 
طبع گرم و تند✅ بدون مواد نگهدارنده✅ خلوص بالا
✅ خواص: ▫️ کاهنده فشار روانی▫️ افزایش شادابی▫️ نشاط▫️ آرامش روانی▫️ افزایش قوه باه بانوان
گل اعجاب انگیز سنجد اولین گیاه کشف شده ای است که دارای ژن جذابیت می باشد.افزایش و تحریک فوق العاده قوه باه (اشتهای جنسی) در بانواناستعمال این عطر برای بانوان مجرد توصیه نمیشود (عطر شکوفه سنجد)

لینک کانال محصولات فروشگاه رمان در پیام رسان ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/277479424C02bb116a12

کارشناسان در میزگرد ، کمبود تجهیزات و امکانات ورزشی، نبود شناخت کافی از اهمیت ورزش ، هماهنگ نبودن رشد جمعیت و توسعه فضاهای ورزشی برای بانوان، محدودیتهای اجتماعی و خانوادگی ، بی توجهی رسانه های جمعی به اشاعه فرهنگ ورزش بین زنان از موانع رشد و پیشرفت ورزش بانوان برشمردند.
به گزارش ایرنا،توسعه همه جانبه ورزش بانوان با وجود اقدامات و حمایت های مناسب دولت تدبیر و امید ، نیازمند تغییر نگرش مسوولان، تامین زیرساختها و بسترسازی و فرهنگ سازی در
امروز صبح با بچه‌ها، یعنی فاطمه‌زهرا و زینب رفتم باشگاه روبروی خونه‌مون که ببینم سانس‌ها و کلاس‌هاشون چجوریه.
اطلاعیه‌ها روی تابلوی اعلانات بود. ازشون عکس گرفتم.
بعدش از خانوم‌هایی که پشت میز پذیرش نشسته بودند پرسیدم که سانس استخر چطوریه؟ چون سانس استخرشون رو نه روی تابلو زده بودند و نه توی سایت‌های پول‌تیکت و پونز و اینا چیزی دیده بودم.
یکی از اون خانم‌ها هم اومد و جوابم رو داد...
ولی برام رفتار دوگانه تمام اون خانم‌ها عجیب بود. از یک
کاشمر- ترشیز اسپرت - مراسم بدرقه 2 بانوی ورزشکار خانم ها مهناز گل محمدی ، معصومه محمدی دعوت شدگان به تیم ملی سبک کیوکشین کاراته ناکامورا جهت مسابقات بین المللی در کشور ارمنستان  با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ، معاونت ورزشی اداره ، معاونت ورزش بانوان و مشاور فرماندار شهرستان در امور بانوان و خانواده رئیس هیات ، نائب رئیس بانوان هیات کاراته شهرستان و جمعی از ورزشکاران و خانواده آنان در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشمر برگزار

ببین ، من از خدامه منو یکی از اون انبار کوفتی پرت کنه بیرون،فکر کردی خیلی عاشق کارمم؟من دوست دارم شب که خوابیدم یکی با دیلم بکوبه تو سرم صبح بلند نشم برم اونجا دوباره لیست ورود وخروج امضا کنم.من بخاطر ماهی سیصد تومن باید از هرچی دوست دارم بگذرم ؟ 

دیالوگ/صابر ابر
مدیرکل امور بانوان و
خانواده استانداری بوشهر از اجرای طرح ملی توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در 23
استان کشور به صورت پایلوت خبر داد.

به گزارش سفیر
جنوب؛نشست کارگروه بانوان و خانواده بخش آب پخش صبح امروز با به ریاست مهندس تنگ
ارمی بخشدار و با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر و شهردار آب
پخش و با موضوع اشتغال خانگی بانوان در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.

ادامه مطلب
  دو بازیکن تیم فوتبال بانوان شهرداری بم و ستاره بسکتبال بانوان از سختی های ورزش بانوان و شرایط فعلی شان سخن گفتند.

بخش ورزش بانوان مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی فارس، شادی عبدالوند بسکتبالیست و کوهستان خسروی و زهرا قنبری فوتبالیست درباره ورزش بانوان و چالش ها و موانع آن در برنامه «فرمول یک» صحبت کردند.

خسروی در ابتدا درباره واکنش افراد به حضورش در رشته فوتبال اظهار کرد: بعضی وقتها دیگر رویمان نمی شود بگوییم
◽️رئیس دیوان عدالت اداری روز گذشته از صدور رأیی مبنی بر مخالفت با صدور گواهینامه موتورسیکلت برای بانوان خبر داد.
◽️این در حالی است که چندی پیش، معاون فرهنگی قوه قضائیه گفته بود که دولت به شرط طراحی مناسب درباره موتورسواری بانوان لایحه‌ای را تحویل مجلس دهد، اگر این لایحه مورد تأیید مجلس و شورای نگهبان قرار گرفت، موتورسواری بانوان هم مجاز خواهد شد.
خبرهای:
#پاوه
#روانسر
#جوانرود
#ثلاث_باباجانی
#تازه_آباد_ثلاث
با سیروان پرس وقایع چهار شهرس
نمردم و توی دانشگاه هم معدل الف شدم :) لیلا همیشه الفِ فقط قدر خودشو نمیدونه بزنم تو سرش :/ 
حس میکنم خیلی سر فارغ التحصیلی سوتی دادیم و مسئول آموزش هم راهنمایی نمیکنه ! امروز رفتیم و فقط لیست نمرات رو درآورد بده امور فارغ التحصیلان :/ برگه ی امضا ها رو نداد بهمون ما هم عینهو بز نپرسیدیم خب امضا ها چی میشه. 
موند برای ده روز دیگه لامصب!
معطر و خوشبو بودن بدن یکی از عوامل تاثیر گذار در ظاهر افراد می باشد. استفاده از خوشبو کننده در میان بانوان بسیار بیشتر از آقایان می باشد به همین خاطر است که رایحه های بیشتری برای بانوان موجود است. اسپری بدن با توجه به اینکه در بسیاری از برند ها موجود می باشد هر یک از رایحه های خاصی برخوردار هستند همچنین در انواع بسیار مختلفی موجود می باشد که هر یک از ویژگی و عملکرد خاصی برخوردار است. این محصول با توجه به اینکه از تنوع بالایی برخوردار است خرید
تم ورود الکساندر روسف
تم ورود الکساندر روسف در دسترس برای دانلود رایگان است. روسف یک کشتی گیر طرفدار بلغاری است که در حال حاضر به WWE SmackDown امضا کرده است. او شروع به قایقرانی و قدرت گرفتن از روزهای مدرسه خود کرد.
برای دانلود کلیک کنید
امروز توی ایستگام منتظر بودیم مترو بیاد...یهو یه علی آقایی اومد سمت قسمت خانوما...یه خانومی میشناختش و گفت با لیلا خانوم کار داری؟ اونم گفت اره.
خانومه داد زد لیلا خانوم. علی آقا هم که شرمش میومد بره پیش لیلا خانوم وسط اون همه ادم...همون اول جایگاه بانوان منتظر موند....
لیلا خانوم تسبیح به دست داد زد" خوب اومده برو خیالت راحت..." والله منم اگ میدیدم کسی با این همه امید اومده سمت جایگاه بانوان چیزی جز "خوب اومده" بهش نمیگفتم......

#ذوقش رو باید میدیدین
دهه 70 دوچرخه سواری بانوان را علم کردند تا بتوانند رای بگیرند...
واینک موتور سواری بانوان را علم می کنند تا رای بگیرند... 
آزادی زنان بهانه ایست تا تورم 50 درصدی دولتی تَکراری در دهه 70 و 90 و حتی 80 را کمرنگ کنند... 
برابری زنان هم مثله آزادی بیانشان یک شوخیست... 
گلوله های در سینه میترا استاد شهادت می دهد...
زندانی شدن حسن عباسی هم همینطور... 
ممنوعیت شعر خوانی میثم مطیعی هم همچنین... 
و... 
2471 - در حالیکه تا سال 1357، «امید به زندگی» (متوسط طول عمر) در بین بانوان ایرانی 58 سال (رتبه 117 جهان) بود(1)، اما پس از انقلاب اسلامی با بهبود خدمات بهداشتی و درمانی تا سال 97 این میزان به بیش از 78 سال (رتبه 88 جهان) رسیده است!(2)منبع:1- www.yon.ir/mzdr115 World Bank  2- www.yon.ir/mzdr114  World Life Expectancy
دانلود فایل اصلی
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای پاسخ این سوال کافی است که به خ
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای یافتن پاسخ این سوال کافی است
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200

پشت نویسی چک به نوشتن عبارت و یا عبارت هایی بر پشت چک گفته می شود
که هدف از درج آن ها انتقال حق مندرج در چک و همین طور اثبات کننده ی آن می باشد.

ظهرنویسی چک به چه منظوری صورت می گیرد؟
ظهرنویسی چک را معمولا به دو دلیل انجام می دهند:

1. برای انتقال چک
شخصی که چک را دارد با پشت نویسی، آن را به شخص دیگری منتقل می دهد.
و اگر وجهی که در چک درج شده است در حساب صادر کننده چک موجود نباشد،
در این صورت بانک پرداخت کننده، گواهی عدم پرداخت صادر می کند.

2. بر
بانوان خدمه و خادمیار در رواق‌های مخصوص خواهران علاوه بر خدمت در بخش کفشداری در 9 حوزه تطهیر، سقایی، خدمت صندلی تاشو، انواریاری، غبارروبی، مهریاری، تحویل چادر، جاروبرقی و نیز انتظامات نماز در صحن‌های مرکزی خدمت می‌کنند.وی با اشاره به تحویل دو مسئولیت جدید تحویل چادر به زائران در بیت‌های تطهیر و کفشداری‌های بانوان و همچنین انتظامات نماز در صحن‌های مرکزی افزود: خواهران خدمه در مناسبت‌هایی همچون شب‌های قدر با توجه به افزایش جمعیت زائ
چک امکان دارد به ۱۰ دلیل در شعب بانک‌ها برگشت بخورد.چک عادی به چکی گفته می‌شود که اشخاص، عهده بانک‌ها به حساب جاری خود صادر کرده و دارنده آن تضمینی جز اعتبار صادرکننده آن ندارد. گیرنده وجه چک ممکـن است خود صادرکننده یا حامل چک بوده و یا این که چک در وجه شـخص معـین و یا بـه حواله‌کرد آن شخص صادر شده باشد، این چک‌ها به دو دسته چک‌های وصولی و برگشتی تقسیم می‌شود.چک وصولی به چکی گفته می‌شود که صحت آن مورد تایید بانک عهده بوده و بانک نسـبت بـه
14 نشانه ای که گواه تقلب استآن مرد موجودی چند همسری است ، شما آن را می شناسید و آن را معقول می دانید ... برای دیگران ، نه برای پسر خودتان! پسر شما موضوع دیگری است. شما فکر می کنید او مانند همه مردان فکر نمی کند و او متفاوت است.اما شما اشتباه می کنید ، زیرا همه مردان در ذهن خود زندگی عاشقانه خود را متفاوت ، نه به اندازه شما از نظر عاطفی ، و این در همه زمانها صادق است ~> (گذشته-حال-آینده)! این تفکر هرگز تغییر نخواهد کرد و از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود
دانلود فیلم گواهی امضا
دانلود فیلم ایرانی گواهی امضا با لینک مستقیم و کیفیت عالی (اچ دی)
شما عزیزان میتوانید فیلم گواهی امضا را از رسانه مجاز تب مووی با سرعت بالا دریافت نمایید.
کارگردان : شهرام اسدزاده
نویسنده : شهرام اسدزاده
تهیه کننده : سید محمد قاضى
ژانر : اجتماعی
مدت زمان فیلم : – دقیقه
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران
: مهناز افشار , سعید آقاخانی , حسن پورشیرازی , مهران احمدی , نیکا
فرقانی اصل , سارا فرقانی اصل , زهرا بهروزمنش , آزاده مهدی ز
بدون شک آبادان و خرمشهر از گذشته تاکنون یکی از پرافتخارترین ها در ورزش بانوان درمیان دیگر شهرستان ها میباشند و این مهم بدست نیامده مگر با تلاش وکوشش ورزشکاران بااستعداد این منطقه و دلسوزی و زحمت مربیان هرچند که همواره ورزش بانوان دچار کمبودهایی بوده و هست اما افرادی هستند که با پشتکار و تلاش این کمبودها و سختی ها رو پشت سرگذاشته اند و توانسته اند برای خود جایگاهی کسب کنند و باعث افتخار خود خانواده و شهرستان شوند یکی از  این قهرمانان سرکار
من یک روند نگران کننده در امور دانشجویی متوجه شده ام. من از چندین مدرسه مختلف شنیده ام که یک فروشنده نرم افزار از آنها خواسته است که توافق نامه عدم افشا (NDA) را امضا کنند. چه چیز ترسناکی برای پرسیدن! ما هرگز از مشتری بالقوه خواسته ایم که NDA را امضا کند و هرگز نخواهیم بود. به همین دلیل است:
NDA ها دلالت بر عدم اعتماد دارند. هنگامی که به مشتری بالقوه نمایشی از نرم افزار خود را نشان می دهیم ، امیدواریم که این آغاز یک رابطه بسیار طولانی و خاص باشد. با نز
بنا به گزارس پایگاه خبری و تحلیلی بخش مرکزی کاشمر ؛ مهندس هادی واله قوژدی دهیار و رابط ورزش روستایی قوژد از اعزام ورزشکاران آقایان و بانوان روستای قوژد به اولین المپیاد ویژه مسابقات خانه های ورزش روستایی منطقه یک استان که در تاریخ 17 مرداد 98 در بخش بانوان به میزبانی کاشمر در سالن ورزشی امام رضا (ع) فروتقه و در بخش آقایان به میزبانی شهرستان تربت حیدریه برگزارمی شود خبر داد ؛

ادامه مطلب
آیین اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات سراسری بانوان دارالقرآن امام علی‌بن ابیطالب(ع) امروز، دهم بهمن‌ماه با حضور استاد علی رجبی (حافظ بین المللی قرآن کریم)، دکتر پور معین، علما و عموم شرکت‌کنندگان و خانواده‌های آنان , در مجتمع یاوران حضرت مهدی(عج) قم برگزار شد.

وبسایت رسمی موسسه
ادامه مطلب
ادای حج یا عمره توسط زنان و دختران بر پایه فقه اسلامی، حج بر زنان -همانند مردان- واجب است و شرایط استطاعت و وجوب حج برای زنان همان شرایط حج مردان است؛ البته برخی فقها شرایط دیگری برای وجوب حج بر زنان افزوده اند.

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید یاسر بینام امضا
دانلود آهنگ یاسر بینام به نام امضا کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده امضا با صدای یاسر بینام از جوان ریمیکس
تنظیم : وحید فرجزاد
Download New Music Yaser Ninam – Emza

علاقه مندان موسیقی هم اکنون می توانید موزیک جدید یاسر بینام عزیز را از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
ساخته جدید یاسر بینام، امضا نام گرفته است.
این موزیک در تاریخ ۸ شهریور منتشر شد.
تنظیم حرفه ای این موزیک به ع
⬅️ وصیت نامه رسمی:سند رسمی است و در دفتر اسناد رسمی تنظیم می شود. اعتبار بالایی دارد و البته هزینه آن هم از دو نوع دیگر بیشتر است.⬅️ وصیت نامه سری:سند رسمی نیست و می تواند به خط هر کسی باشد، اما باید به امضا وصیت کننده برسد. حتما باید در اداره ثبت اسناد به امانت گذاشته شود.⬅️ وصیتنامه خود نوشت:سند رسمی نیست و توسط خود فرد نوشته می گردد و در صورتی معتبر است که تمام آن را وصیت کننده با خط خود نوشته، تاریخ (روز/ماه/سال) زده و امضا نموده باشد.
برای ورود به کلاس باید رمز ورود را داشته باشید و برای دریافت رمز حتما شما باید ثبت نام کنید و حتما عضو سایت شوید.
اگر از اعضا سایت هستید با نام کاربری خود در خواست ورود به کلاس را ارسال کنید.
اعضا پس از ثبت نام کد ورود به کلاس مربوطه رو دریافت میکنند.
مدرس:خانم حبیبی
ساعت برگزاری کلاس هر روز راس ساعت5
(ورود برای عموم آزاد است)
بلیت فروشی مسابقه فینال جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر از ساعت ۱۷ فردا آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران بلیت فروشی فینال جام حذفی فصل ۹۸-۹۷  ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۱۲ خرداد آغاز می شود.
هماهنگی های لازم با مسولان استان خوزستان و هیات فوتبال  استان انجام شده است.۲۰ هزار بلیت برای بازی فینال بین پرسپولیس و داماش گیلانیان فروخته می شود و مسابقه دو تیم س
همکاران گرامی لطفا در هنگام تحویل گواهینامه های پایان تحصیلات به نکات زیر توجه فرمایید :
1- عکس دانش آموز همان عکسی باشد که روی آلبوم الصاق شده است .
2- حتماً روی گواهینامه تمبر ممهور به مهر اسلام پیروز است نصب شده باشد .
3- عکس دانش آموز به گونه ای باشد که مهر آن پاک نشود .

4- لیست فارغ التحصیلان در دو نسخه حتما توسط معاون اجرایی امضا و توسط مدیر مهر و امضا شده باشد .
5- از منگنه کردن لیست فارغ التحصیلان به گواهینامه ها اکیداً خودداری شود .
6- مدار
دانلود فیلم سینمایی بدون تاریخ بدون امضا با کیفیت 1080p Full HD
فیلم بدون تاریخ بدون امضا ۱۳۹۵ به کارگردانی وحید جلیلوند
دانلود فیلم بدون تاریخ بدون امضا
کارگردان: وحید جلیلوند | ژانر: درام، معمایی، هیجان انگیز | سال تولید: 1395 | انتشار: 1397
مدت زمان: 104 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت ویدئو: WEB-DL
حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کنندگان: احسان علیخانی و علی جلیلوند
خلاصه داستان:دکتر کاوه نریمان (با بازی امیر آقایی) در زمان رانندگی با یک موتور
۲۴۶۰ - در حالیکه در سال ۱۳۵۷ «امید به زندگی بانوان» (متوسط طول عمر) در ایران کمتر از ۵۸.۵ سال بود(۱)، به‌دلیل ارتقاع چشمگیر خدمات بهداشتی و درمانی در دوران جمهوری‌اسلامی، این شاخص در سال ۱۳۹۸ به ۷۸.۱ سال رسیده است(۲).لینک کوتاه منبع:1- www.data.worldbank.org/indicator/SP.DYN.LE00.FE.IN?locations=IR    2- www.populationstat.com/iran
دانلود فایل اصلی
 پیشنهاد عقیم کردن زنان کارتن خواب، حضور زنان در ورزشگاه، پرستو خواندن یک مقتول، چیدن ویترینی بانوان در لیست‌های انتخاباتی و تلاش در جهت کشف حجاب نهایت رهآورد طیفی است که سالیانی تمام جهد خود را معطوف رویای رضاخانی خویش کردهاند؛ با این تفاوت که استراتژی خود را تغییر داده و به جای پوشیدن چکمههای رضاشاهی و توسل به زور و ضرب، با چکمه خدعه و تلبیس‌های رسانه‌ای پا بر اندیشه و عفاف بانوان کوبیده و با پروپاگاندای منفی همان غایت را دنبال میکنند
کارگاه آموزشی داوری دفاع شخصی بانوان با حضور 35 نفر از بانوان شاغل در صنعت آب و برق برگزار گردید.و جناب آقای مهندس قنبری در پایان کارگاه به تعدادی از همکاران محترم که موفق به قبولی در کارگاه داوری  شده بودند.گواهینامه شرکت در کارگاه داوری تقدیم نمودند.و در پایان دوره اعلام نمودند پس از پایان کارگاههای آموزشی داوری و قوانین و مقرارات با توجه به پتانسیل بالا و اهمیت ورزش  .یک دوره مسابقات دفاع شخصی برای همکاران زیر نظر هیئت ورزش صنعت آب و برق

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
جمع آوری امضا برای بازسازی فصل آخر Game of Thrones !
بیش از سی هزار نفر از هواداران سریال بازی تاج و تخت با جمع آوری امضاهای اینترنتی خواستار ساخت دوباره فصل آخر این سریال با نویسنده هایی شایسته و باکفایت شدند!
فصل آخر بازی تاج و تخت به دلیل سرعت بالای رخ دادن وقایع، ایرادات داستانی و حتی کارگردانی باعث شد تا بسیاری از منتقدین و مخاطبان نارضایتی خود را از روند فصل آخر اعلام کنند.
لینک امضا اضافه شد
در ادامه مطلب
ادامه مطلب
ساخت بک لینک در سایت bricksinmotion.com
برای ثبت لینک خود کافی به سایت مربوطه مراجعه کنید و به بخش انجمن بروید و پس از ثبت نام در قسمت پروفایل خود میتوانید در امضا لینک خود را ثبت کنید
برای ورود بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://www.bricksinmotion.com/forums/user/141981/
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی :  شستن واژن مهمترین مسئله در سلامت و بهداشت بانوان است. دستگاه تناسلی زنانه به‌خاطر بافت و شرایط خاصی که دارد، بسیار حساس می‌باشد. اکثر بانوان از بوی بد پایین تنه خود گله می‌کنند و به دنبال راهکاری برای از بین بردن بوی بد آن هستند. البته توجه کنید که نباید دنبال معطر و خوش‌ بو بودن واژن باشید، اما باید تلاش کنید تا با رعایت بهداشت، واژن را متعادل نگه دارید.
ادامه مطلب
پردرآمدترین مشاغل خانگی برای بانوان و حتی آقایانمشاغل خانگی بهترین راه کسب در آمد برای بسیاری از افرادی که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند به شمار می رود . مشاغل خانگی این روزها طرفداران زیادی دارد و موجب توسعه پایدار و کاهش فقر و محرومیت می شود .
اگر دوست دارید در خانه بنشینید و کاری هرچند کوچک برای خودتان داشته باشید و از طریق این کار بتوانید کسب درآمد نمایید ، این مطالب از نمناک را مطالعه بفرمایید تا بدانید که بانوان موفق و زنان با در
این گروه هم در واتساپ و هم در تلگرام ایجاد شده است و بانوانی که دوست دارند تا در واتساپ با کارشناسان لاغری در خصوص تناسب اندام و کاهش وزن سوال بپرسن میتونند عضو این گروه بشند.
شما میتوانید سوالات خودتون رو در خصوص مباحث لاغری در این گروه مطرح کنید و همچنین میتونید از تجربیات دوستان خود در خصوص تناسب اندام و کاهش وزن استفاده کنید.
لطفا خارج از مباجث گروه سوال نپرسین که نمیتونیم به اون پاسخ بدیم
پردرآمدترین مشاغل خانگی برای بانوان و حتی آقایانمشاغل خانگی بهترین راه کسب در آمد برای بسیاری از افرادی که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند به شمار می رود . مشاغل خانگی این روزها طرفداران زیادی دارد و موجب توسعه پایدار و کاهش فقر و محرومیت می شود .
اگر دوست دارید در خانه بنشینید و کاری هرچند کوچک برای خودتان داشته باشید و از طریق این کار بتوانید کسب درآمد نمایید ، این مطالب از نمناک را مطالعه بفرمایید تا بدانید که بانوان موفق و زنان با در
آموزش دفاع شخصی و مبارزات آزاد قوت الرمی برگرفته از بهترین تکنیکهای هنرهای رزمی در استان آذربایجان شرقی برای آقایان و بانوان توسط مربیان مجرب فدراسیون ورزشهای رزمی . جهت مشاوره با بنده امیر محمود طالعی نایب رئیس کمیته دفاع شخصی و قوت الرمی استان در تماس باشید تلفن تماس 09143022871
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی عصر امروز مجلس در حال جمع‌آوری امضا برای استیضاح وزیر نفت است.
به گزارش خبرنگار مهر، احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس و عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی در حاشیه جلسه علنی عصر امروز مجلس در حال جمع‌آوری امضا برای استیضاح بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت است.
گفتنی است، علت استیضاح  زنگنه «حذف کارت سوخت» و «عدم اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها» عنوان شده است.
استیضاح کنندگان وزیر نف
اخبار جدید استقلال بدستمان رسیده درباره ورود خانم ها به ورزشگاه و فاجعه ای که برای دختر استقلالی اتفاق افتاده است:
پروانه سلحشوری در واکنش به خودسوزی دختر جوان هوادار استقلال مطرح کرد:
فوتبالیست‌ها نمی‌توانند بگویند ما بازی نمی‌کنیم؟ صدای مسئولان در نمی‌آیددچار نوعی بی‌تفاوتی و کرختی اجتماعی هستیممردان در این باره بهتر از زنان نسبت به موضوع اخیر واکنش نشان دادندتوجیهاتی برای ایجاد ممنوعیت می‌آورند که آدم از خواندن آن هم شرم می‌کن
به گزارش عصرحباد؛ به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر پایگاه مقاومت بسیج هاجر و دارالمهدی (عج) شهر حبیب آباد روز یکشنبه مورخ ۹۸/۴/۱۶ اردوی تفریحی ویژه دختران را در باغ بانوان این شهر برگزار کرد که دختران با آسودگی خاطر و آرامش و بدون دلهره مشغول تفریحات خود باشند. همچنین دختران از اعضای شورای اسلامی و شهردار حبیب آباد بابت ساخت باغ بانوان پس از ۴ سال، تقدیر و تشکر نمودند.
تغییر حق امضای شرکت

تغییر حق امضای شرکت  به این صورت است که صاحبان حق امضا، مجاز به امضا کردن اوراق تعهدآور شرکت مانند چک، سفته، برات و عقود اسلامی و اوراق عادی و اداری هستند. حق امضا را می­توان در هر دو بخش(امضای اوراق تعهدآور و امضای اوراق عادی و اداری) منحصراً به یک نفر یا به دو شخص مستقل اعطا کرد. حتی می­توان در هریک از بخش­ها، این حق را به صورت مشترک به دو نفر داد تا اوراق را به صورت متفقاً امضا کنند.
هیئت مدیره، افراد دارای حق امضا را
قیمت تالار عروسی بر اساس امکانات و نوع پذیرایی نوع غذا متفاوت می باشد . تالار بزرگ تچرا بسیار لوکس و در عین حال با قیمت مناسب می باشد .
محیط بیرون تالار بسیار زیبا شامل آب نما - درختان تزئینی و همچنین گل آرایی می باشد .
چرا تالار پذیرایی تچرا ؟
دارای آسانسور ویژه سالن بانوان گرامی
سالن مجزا و بسیار زیبا مخصوص بانوان و آقایان
محوطه پارکینگ
و امکانات بسیار دیگر
جهت رزرو و مشاوره رایگان لطفا تماس بگیرید .

رییس مرکز اورژانس تهران در ادامه از تمهیدات این مرکز برای مسابقه فوتبال تیم های استقلال تهران و فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی تهران خبر داد و گفت: همزمان با برگزاری این مسابقه ۵ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۴ دستگاه موتورلانس در قالب ۲۵ نیروی عملیاتی در نقاط داخلی و بیرونی ورزشگاه مستقر می شوند.

پیمان صابریان در این باره اظهار داشت: این تصادف ساعت ۸:۱۲ امروز  در بزرگراه شهید رجایی زیرپل آزادگان، ابتدای خیابان ۱۳ آبا
ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند
سیگنال ایدونا پارک (وست فالن)، نام استادیوم فوتبالی در شهر دورتموند آلمان است.
نام تاریخی این ورزشگاه «وست فالن» یا «وست فالن اشتادیون» است و نام کنونی، نامی تجاری است که از دسامبر ۲۰۰۵ تا ژوئن ۲۰۱۶ برجای خواهد ماند که بعد از اتمام قرارداد باشگاه با شرکت تجاری، نام آن به وست فالن باز خواهد گشت.
این استادیوم، ورزشگاه خانگی تیم فوتبال بروسیا دورتموند است و با بیش از هشتاد هزار نفر ظرفیت، بزرگترین ورزشگاه
شرکت حافظان حریم سپاهان عرضه کننده و تولید کننده سیستم های کنترل تردد (راهبند ) در اصفهان 
تولید کننده انواع  گیت های  نفر رو در مدل های مختلف با گارانتی معتبر 
این گیت ها در کنترل  ورود و خروج افراد نقش خیلی مهمی را ایفا کرده است . نوع دیگر این دستگاه های ورود و خروج که معمولا" در ورودی ورزشگاه ها ، ساختمان های تجاری ، ادارات و ارگان های دولتی نصب میشود و از ورود افراد متفرقه جلو گیری  میکند و میتوان دستوری تحت عنوان ورود و خروج ساعات کاری پ
آنچه صاحب دسته چک باید بداند
چک، یکی از ابزارهای مهم برای آسان کردن معاملات و مراودات مالی بین مردم است. در واقع منظور از چک یک نوع اعتبار خاص مالی است که از طرف بانک به یک شخص حقیقی و یا حقوقی داده می شود اما متاسفانه این مفهوم مثل خیلی از مفاهیم دیگر در جامع ما آنطو رکه باید فهمیده نشد واز محل همین اعتبار که در قالب دسته چک های چند برگی به افراد داده می شود، مشکلات بزرگی به وجود آمده است.
در این مطلب با ما همراه باشید تا نکات مهمی که صاحب یک دس
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

دستورکار برگزاری دوره های کوتاه مدت مربیگری
شرکت کننده در مربیگری. درجه. 3. حداکثر. 25. نفر می باشد. ساعات آموزش. دروس مورد نظر. ردیف. 60. دروس عملی و تخصصی شته مربوطه. 1. 12. آناتومی و فیزیولوژی عمومی.

چگونه کارت مربی گری درجه ۳ آقایان/بانوان صادر می شود؟ 
 پس از برگزاری کلاس ها و موفقیت در آزمون و کسب حد نصاب، ظرف ۲ ماه ، کارت مربیگری ... دروس عمومی برای دریافت کارت مربی گری بد
آنچه صاحب دسته چک باید بداند    http://moshaverinnovintejarat.ir
چک، یکی از ابزارهای مهم برای آسان کردن معاملات و مراودات مالی بین مردم است. در واقع منظور از چک یک نوع اعتبار خاص مالی است که از طرف بانک به یک شخص حقیقی و یا حقوقی داده می شود اما متاسفانه این مفهوم مثل خیلی از مفاهیم دیگر در جامع ما آنطو رکه باید فهمیده نشد واز محل همین اعتبار که در قالب دسته چک های چند برگی به افراد داده می شود، مشکلات بزرگی به وجود آمده است.
در این مطلب با ما همراه باشید تا ن
میزبان جام جهانی 2022 نخستین ورزشگاه ساخته شده برای مسابقات 3 سال آینده را افتتاح می‌کند.
بخش جام جهانی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، در شرایطی که 3 سال به برگزاری پیکارهای ورلدکاپ  2022 در قطر زمان باقیمانده، کشور میزبان بازی‌ها امروز نخستین ورزشگاه مجهز و پیشرفته ساخته شده برای این رقابت‌ها را به همگان معرفی می‌کند.
طبق اطلاعاتی که کمیته سازماندهی مسابقات و رسانه‌های قطری اعلام کردند، این ورزشگاه مربوط به الوکر
خدمات: بدنسازی، پیلاتس، ایروبیک، تی آر ایکس، کار با دستگاه
امکانات:کارت خوان: دارد،بوفه: دارد،رختکن: دارد،حمام: دارد
تایم پاسخ گویی: سانس بانوان ۶:۳۰ صبح الی ۱۵
سانس آقایان از ۱۵ الی ۹:۳۰
نیاز به رزرو: خیر
میزان تخفیف: ۲۰% در کلیه خدمات برای بانوان و ۱۵%در کلیه خدمات برای آقایان
مسئول مجموعه : آقای محمدی
باشگاه دروس این افتخار را دارد که با کادری مجرب در خدمت دوستان آنی هایپری منطقه شریعتی باشد
خرید کتاب قدرت و شکوه زن در ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهم و روز زن بسیار انجام میشود.
این کتاب که دربردارنده سخنان امام خمینی، مقام معظم رهبری و با مقدمه حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان است،
کتابی عالی برای هدیه به بانوان ایرانی و مسلمان است.
این کتاب به بانوان حس کرامت و ارزش میدهد و درباره جایگاه حقیقی شان صحبت میکند.
کتاب را میتوان از انتشارات عصر بیان معنوی خریداری کرد.
شاکی باید ظرف مدت 6 ماه از تاریخ سررسید چک، برای برگشت زدن آن اقدام کند و نیز تا 6 ماه از تاریخ گواهی عدم پرداخت اقدام به شکایت نماید.شکایت کیفری را فقط علیه صادر کننده میتوان مطرح کرد. در فرآیند شکایت کیفری، کسانی که پشت چک را امضا کرده اند، مسئولیتی ندارند. واگذار کردن چک به دیگری، قبل از برگشت خوردن، چک را حقوقی نمی کند؛ اما اگر پس از برگشت خوردن، چک را انتقال دهید، چک حقوقی خواهد شد. مواردی که صادر کننده ی چک قابل تعقیب کیفری نیست:ثابت شود چ
  تماشاگران بدون بلیت به ورزشگاه ها نروند زیرا هیچ بلیتی در ورزشگاه های فوتبال فروخته نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسابقات
نوزدهمین دوره لیگ برتر از امروز عصر آغاز می شود و فدراسیون فوتبال و
سازمان لیگ با همکاری هیات های فوتبال استان ها و باشگاه ها تلاش کرد وضعیت
ورزشگاه ها نسبت به گذشته مطلوب تر و بهتر شود. تاکید برایجاد الزامات
ایمنی و امنیتی در ورزشگاه
بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسی مهر ماه ۱۳۹۸ می رساند. این عزیزان می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ها از تاریخ ۹۸/۰۷/۱۳ به سامانه آزمون های ورود به حرفه، قسمت دریافت کارت ورود به جلسه مراجعه نمایند.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها